Špeciálne omega-3 pre celú rodinu

Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA si telo nedokáže vyrobiť samo. A pritom sú pre Vaše zdravie rovnako dôležité ako vitamíny a nemali by vo Vašej strave chýbať. Práve náš produkt OmegaMarine Family má jeden z najväčších obsahov DHA na slovenskom trhu. Žuvacie kapsuly sú navyše sladené rastlinou stévia a vďaka príchuti Tutti Frutti chutia ako bonbón. Príde tak vhod všetkým, ktorí nemajú radi ryby.

Starajte sa o svoje srdce

Množstvo štúdií už preukázalo pozitívny účinok omega-3 mastných kyselín pochádzajúcich z morských rýb na zdravie Vášho srdca. Stačí užívať len dve malé kapsuly OmegaMarine Family denne a máte zaistené dostatočné množstvo DHA a EPA pre podporu normálnej funkcie Vášho srdca.

Omega-3 a zdravé oči

Dobrý zrak je pre Váš život dôležitý. Je vedecky potvrdené, že omega-3 mastná kyselina DHA prispieva k zdraviu Vašich očí.

Prospieva Vášmu mozgu

Mozog sa skladá predovšetkým z tukov. A preto niet divu, že veľmi dôležitou látkou pre správnu funkciu mozgu sú aj tuky z morských rýb. Najdôležitejšou látkou je mastná kyselina DHA, ktorá podporuje zdravie vášho mozgu. A u omega-3 platí: čím mladší mozog, tým väčší účinok.

Posilňuje obranyschopnosť

V kapsulách OmegaMarine Family sa navyše nachádza aj vitamín D, ktorý posilňuje imunitný systém a obranyschopnosť. Ľudia užívajúci dostatok vitamínu D majú silnejší imunitný systém a sú viac odolní proti chrípke a nachladnutiu. Navyše sa jedná o špeciálnu formu vitamínu D, takzvaný vitamín D3. Výskumy ukazujú, že práve vitamín D3 je omnoho účinnejší než jeho bežná podoba a telo ho lepšie vstrebáva.

Mnohonásobný efekt na zdravie

Mnoho lekárskych inštitúcií po celom svete odporúča každodennú konzumáciu omega-3. Ich účinok na oči, mozog a srdce je veľmi dobre zdokumentovaný. A pretože väčšina ľudí nekonzumuje podľa odporúčaní ryby aspoň trikrát týždenne, vhodnou alternatívou sú výživové doplnky ako OmegaMarine Family.

Tisíce lekárskych štúdií

Viac ako 10 000 vedeckých štúdií sa zaoberalo pozitívnych efektom omega-3 na ľudské zdravie. A všetky tieto výskumy ukazujú, že existuje priame spojenie medzi konzumáciou omega-3 a udržaním zdravého srdca, mozgu a zraku. Pravidelný príjem mastných kyselín EPA a DHA odporúčajú Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA), Nórske ministerstva zdravotníctva aj slovenské zdravotné úrady.

Dôverujte OmegaMarine Family

OmegaMarine Family je produktom, ktorý má za sebou 150 rokov nórskej tradície a poznatkov spracovania rybieho oleja. Iba dve kapsuly v tvare rybičky pokryjú Vašu dennú potrebu EPA a DHA. Navyše sme pridali vitamíny A, D a E, ktoré posilňujú imunitný systém a majú pozitívny vplyv na zrak, rast, stavbu kostí, zuby a ďalšie dôležité funkcie.

Vyberte si tie správne kapsuly

OmegaMarine Family sú vysoko koncentrované omega-3 v žuvacích kapsulách. Je dôležité sledovať obsah omega-3 (DHA a EPA), nie len množstvo rybieho oleja vo výrobku. Koncentrovaný olej Vám totiž môže v malých dávkach dodať rovnaké množstvo omega-3, ako nekoncentrovaný olej v ďaleko väčších kapsulách.

Pre zlepšovanie našich služieb nám pomáhajú súbory cookie a ukladanie dát o prechádzanie stránok. Využívaním stránok s týmto súhlasíte. Viac